Szkoła Pomiarów.

Szkoła Pomiarów to szkolenia i pokazy nowoczesnego sprzętu pomiarowego i oprogramowania dzięki którym Twoja firma zwiększy przewagę konkurencyjną na rynku. Poznaj trendy, nowe innowacyjne technologie pomiarowe i zwiększ swoją wydajność!

W dotychczasowych edycjach Szkoły Pomiarów wzięło udział prawie 4 000 uczestników z całej Polski będących przedstawicielami następujących branż: geodezja, budownictwo, drogownictwo, przemysł, architektura, archeologia, sektor paliwowy i gazowy, uczelnie, czy też administracja publiczna.

Szkoła Pomiarów to nie tylko szkolenia i pokazy – to również doskonała okazja do poznania osób z branży, wymiany doświadczeń. Po części wykładowej i terenowej następuje część integracyjna: przy wspólnej kolacji, przy ognisku, podczas tańców, czy innych dodatkowych atrakcji. Wszyscy przecież wiemy, że nie samą pracą żyje człowiek ?

Galeria.

Główne tematy poruszane na Szkole Pomiarów.

Focused on providing smart, Route conversation to the right recipient for your customer in Ave.

• Zestaw hybrydowy Topcon – praca jednoosobowa
  • Obsługa oprogramowania Magnet Field
  • Warsztaty terenowe ze sprzętem Topcon

Organize your
daily tasks

Save time routing and tagging rules, and get insights on time before releas collection of

See the progress
in real-time

Manage remote
teams anywhere

Hotel Havet w Dźwirzynie.

Data: 17-19.04.2024

Odpocznij w luksusowym hotelu nad morzem, gdzie aromaty sosnowego lasu mieszają się z morską bryzą, sprzyjając wyciszeniu.

Szeroka, zorganizowana plaża, tuż przy hotelu,

Cichą, piękną okolicę - wydmy, piaski, lasy sosnowe,

Strefa wodno - termalna z dużym, przeszklonym basenem

Cennik

Poznaj ceny udziału w Szkole Pomiarów.

Cena Early Birds (do 31.03)

udział w Szkole Pomiarów

zakwaterowanie w wybranej opcji (pokoje 1-,2- i 3-osobowe)

wyżywienie

parking na terenie hotelu

pokój 1 os. 1850 zł netto

miejsce w pokoju 2 os. 1699 zł netto

miejsce w pokoju 3 os. 1649 zł netto

Cena Early Birds (do 31.03)

udział w Szkole Pomiarów

zakwaterowanie w wybranej opcji (pokoje 1-,2- i 3-osobowe)

wyżywienie

parking na terenie hotelu

pokój 1 os. 1950 zł netto

miejsce w pokoju 2 os. 1799 zł netto

miejsce w pokoju 3 os. 1749 zł netto

Frequently asked questions from our community.

See Demo

Focused on providing smart, Route conversation to the right recipient for your customer in Hub. Track and escalate and report.

Join Ave now and increase your productivity and efficiency.

We offer no questions asked refund policy for 21 days from the policy date.

Mobile First Approach

Improving Reliability