Partnerzy

PARTNERZY i GOŚCIE XXII Szkoły Pomiarów

Jeżeli chcesz zostać partnerem XXII Szkoły Pomiarów nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś szkola@tpi.com.pl

logo_tpi_net_pro2

Operator sieci GNSS TPI NETpro, która jest pierwszą ogólnopolską siecią stacji referencyjnych GPS/GLONASS udostępniająca korekty do pomiarów GNSS w czasie rzeczywistym.
Sieć stworzona została specjalnie dla klietów firmy TPI, którzy kupili odbiornik Topcon lub Sokkia. TPI NETpro jest częścią światowej sieci TopNET Live tworzonej przez firmę Topcon. System TopNET Live dostępny między innymi jest w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Wielka Brytania, Dania, Włochy. W sieci TPI NETpro działa łącznie 136 stacji referencyjnych, w tym 117 stacji równomiernie rozmieszczonych na terenie całego kraju.

logo_topcon

Topcon jest japońską marką założoną w 1932 roku. Od początku działania firma rozwijała rozwiązania związane z optyką – stąd najlepsze na świecie rozwiązania układów optycznych w tachimetrach. W ramach rozwoju port folia produktów w 2000 roku Topcon wykupił technologię GNSS tworzoną przez lidera innowacji – firmę JAVAD. Kolejnym krokiem mającym na celu rozszerzenie innowacyjnych produktów było przejęcie w 2008 roku japońskiej firmy SOKKIA. Dzięki 80 letniemu doświadczeniu, nieustannym doskonaleniu produktów i legendarnej japońskiej jakości Topcon w chwili obecnej jest liderem na światowym rynku instrumentów pomiarowych.