Partnerzy

PARTNERZY i GOŚCIE XXIII Szkoły Pomiarów

Jeżeli chcesz zostać partnerem XXIII Szkoły Pomiarów nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś szkola@tpi.com.pl

Partnerzy poprzednich edycji


logo_tpi_net_pro2

Operator sieci GNSS TPI NETpro, która jest pierwszą ogólnopolską siecią stacji referencyjnych GPS/GLONASS udostępniająca korekty do pomiarów GNSS w czasie rzeczywistym.
Sieć stworzona została specjalnie dla klietów firmy TPI, którzy kupili odbiornik Topcon lub Sokkia. TPI NETpro jest częścią światowej sieci TopNET Live tworzonej przez firmę Topcon. System TopNET Live dostępny między innymi jest w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Wielka Brytania, Dania, Włochy. W sieci TPI NETpro działa łącznie 136 stacji referencyjnych, w tym 117 stacji równomiernie rozmieszczonych na terenie całego kraju.

logo_topcon

Topcon jest japońską marką założoną w 1932 roku. Od początku działania firma rozwijała rozwiązania związane z optyką – stąd najlepsze na świecie rozwiązania układów optycznych w tachimetrach. W ramach rozwoju port folia produktów w 2000 roku Topcon wykupił technologię GNSS tworzoną przez lidera innowacji – firmę JAVAD. Kolejnym krokiem mającym na celu rozszerzenie innowacyjnych produktów było przejęcie w 2008 roku japońskiej firmy SOKKIA. Dzięki 80 letniemu doświadczeniu, nieustannym doskonaleniu produktów i legendarnej japońskiej jakości Topcon w chwili obecnej jest liderem na światowym rynku instrumentów pomiarowych.

Firma Softline działa od 1992 roku i od początku zajmowała się tworzeniem oprogramowania dla Geodezji. Pierwszymi aplikacjami były programy C-Geo (Concurrent GEO) i M-GEO (dla Psion do rejestracji i obliczeń w terenie). Program jest regularnie aktualizowany – wprowadzane są zmiany wynikające z nowych przepisów prawnych w geodezji, w odpowiedzi na propozycje użytkowników programu, a także w wyniku realizacji projektu rozwoju C-GEO. Zakupując prawo do aktualizacji C-GEO zyskuje się zarówno dostęp do najnowszych wersji programu, rozwiązań zgodnych z aktualnymi przepisami, jak i stałą gwarancję oraz serwis i wsparcie techniczne dostępne przez telefon, e-mail i forum internetowe. C-GEO używa obecnie ponad 7 tysięcy przedsiębiorstw, a liczba licencji przekroczyła 12 tysięcy sztuk.

 

Na całym świecie inżynierowie i architekci, konstruktorzy i właściciele-operatorzy korzystają z rozwiązań programów Bentley w celu przyspieszenia realizacji projektów oraz poprawy wydajności majątku trwałego infrastruktury, podtrzymujących gospodarkę i środowisko. Rozwiązania Bentley wspierają branże takie jak: budownictwo, telekomunikacja, produkcja, dystrybucja energii i gazu, administracja, geodezja, górnictwo, ropa naftowa i gaz, energetyka, produkcja procesowa, drogi i autostrady, kolej, wodociągi i kanalizacja