Organizator

logo_tpiOrganizatorem Szkoły Pomiarów jest TPI Sp. z o.o. – wyłączny przedstawiciel na terenie Polski marek Topcon, Sokkia i FARO.

Dzisiaj TPI jest największym dostawcą rozwiązań pomiarowych dla geodezji, przemysłu, GIS, budownictwa i innych branż w Polsce. Ilość sprowadzanego do Polski sprzętu pomiarowego, poziom zatrudnienia, ilość oddziałów na terenie Polski oraz zakres tematyki jaką się zajmujemy – wszystkie te elementy wskazują na wiodącą pozycję TPI na rynku rozwiązań pomiarowych.

Aktualnie działalność TPI koncentruje się w następujących sektorach:

  1. Geodezja – doradztwo, dostawa, szkolenia i serwis związane z technologią pomiarów optycznych (niwelatory optyczne, teodolity), opto-elektronicznych (tachimetry elektroniczne, niwelatory kodowe), satelitarnych (odbiorniki GPS), oraz związanymi z nimi oprogramowaniem, akcesoriami i dodatkami pomiarowymi.
  2. Budownictwo – doradztwo, dostawa, instalacje, szkolenia i serwis związane z technologią pomiarów optycznych (niwelatory optyczne, teodolity), laserowych (niwelatory, pionowniki, dalmierze i inne instrumenty laserowe) oraz innych związanych z wykonywaniem nietypowych prac, gdzie znaczenie precyzji wykonania odgrywa fundamentalną rolę w procesie technologicznym (np. technika Machime Control – Systemy Sterowania Maszyn Drogowych w budownictwie drogowym)
  3. Przemysł – doradztwo, dostawa, instalacje, wdrożenia, modyfikacje softwarowe, szkolenia i serwis związane z rozwiązywaniem problemów natury geometrycznej w procesie produkcji (fabryki, montownie, pozycjonowanie i kontrola linii produkcyjnych, przemysł wydobywczy).
  4. Szkolenia i warsztaty – organizowane na terenie całego kraju Akademie oraz corocznie w postaci Szkoły Pomiarów, prowadzone przez specjalistów z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego

Dowiedz się więcej na www.tpi.com.pl