Partnerzy

PARTNERZY i GOŚCIE XX Szkoły Pomiarów

Jeżeli chcesz zostać partnerem XX Szkoły Pomiarów nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś szkola@tpi.com.pl

Zobacz kto był partnerem poprzedniej, XIX edycji:

logo_tpi_net_pro2

Operator sieci GNSS TPI NETpro, która jest pierwszą ogólnopolską siecią stacji referencyjnych GPS/GLONASS udostępniająca korekty do pomiarów GNSS w czasie rzeczywistym.
Sieć stworzona została specjalnie dla klietów firmy TPI, którzy kupili odbiornik Topcon lub Sokkia. TPI NETpro jest częścią światowej sieci TopNET Live tworzonej przez firmę Topcon. System TopNET Live dostępny między innymi jest w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Wielka Brytania, Dania, Włochy. W sieci TPI NETpro działa łącznie 136 stacji referencyjnych, w tym 117 stacji równomiernie rozmieszczonych na terenie całego kraju.

logo_topcon

Topcon jest japońską marką założoną w 1932 roku. Od początku działania firma rozwijała rozwiązania związane z optyką – stąd najlepsze na świecie rozwiązania układów optycznych w tachimetrach. W ramach rozwoju port folia produktów w 2000 roku Topcon wykupił technologię GNSS tworzoną przez lidera innowacji – firmę JAVAD. Kolejnym krokiem mającym na celu rozszerzenie innowacyjnych produktów było przejęcie w 2008 roku japońskiej firmy SOKKIA. Dzięki 80 letniemu doświadczeniu, nieustannym doskonaleniu produktów i legendarnej japońskiej jakości Topcon w chwili obecnej jest liderem na światowym rynku instrumentów pomiarowych.

Wdrożeniami systemów CAD firma PROCAD zajmuje się od 1988 roku. Początkowo jako dział, funkcjonującej do dziś, firmy architektonicznej WM Pracowni Projektowania Miasta, a od 1993 roku jako samodzielne przedsiębiorstwo, którego główną misją stanowi dostarczanie projektantom i konstruktorom skutecznych narzędzi wspomagających projektowanie i wytwarzanie. Dziś PROCAD to jedna z największych spółek informatycznych działających na polskim rynku systemów CAD. Od początku istnienia spółka związana jest z potentatem wśród producentów systemów wspomagających projektowanie, firmą Autodesk. Początkowo ofertę uzupełniał sprzęt komputerowy oraz Centrum Szkoleniowe. W chwili obecnej to także serwis urządzeń drukujących (głównie ploterów wielkoformatowych), usługi Działu Wsparcia Technicznego, a także coraz mocniejsza oferta oprogramowania naszego autorstwa. W chwili obecnej w portfolio znajduje się ponad 20 aplikacji działających jako biblioteki, nakładki do systemów CAD i samodzielne programy.

 

GEOTEL to firma koncentrująca się na precyzyjnych rozwiązaniach pomiarowych dla rynku kolejowego. Od kilku lat z sukcesami wdraża zarówno rozwiązania pomiarowe oparte o tachimetry TOPCON jak i rozwija swoje autorskie oprogramowanie do obsługi pomiarów kolejowych.

Na całym świecie inżynierowie i architekci, konstruktorzy i właściciele-operatorzy korzystają z rozwiązań programów Bentley w celu przyspieszenia realizacji projektów oraz poprawy wydajności majątku trwałego infrastruktury, podtrzymujących gospodarkę i środowisko. Rozwiązania Bentley wspierają branże takie jak: budownictwo, telekomunikacja, produkcja, dystrybucja energii i gazu, administracja, geodezja, górnictwo, ropa naftowa i gaz, energetyka, produkcja procesowa, drogi i autostrady, kolej, wodociągi i kanalizacja.